2016/11/27 Igandea
Asteburuko Partiduak
Data |
Maila/ Categoria |
Non |
Ordua |
Taldeak / Equipos |
Emaitza |
2016/11/27 Igandea |
Benjaminak (sub10) |
IRUÑA | 10:30 | Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña
Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única |
– |
2016/11/27 Igandea |
Alebinak (sub12) |
IRUÑA | 10:30 | Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña
Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única |
– |
2016/11/26 Larunbata |
Infantil (sub14) Gipuzkoako ibilbideko 4.go jardunaldia |
Iruña | 10:00 | Iruña/Hernani-Txingudi-Eibar-Atlético SS | – |
2016/11/26 Larunbata |
Infantil (sub14) Iparraldeko Torneoa |
ONDARRAITZ (HENDAIA). | 10:00 | HENDAIA – Hernani CRE
Hernani-Arvanges |
7-45
21-17 |
2016/11/26 Larunbata |
Infantil Federatua (sub16) Euskal Txapelketa, 6.en jardunaldia |
Landare | 10:30 | Hernani CRE – LA UNICA RT | 41-0 |
2016/11/26 Larunbata |
Senior C Euskal Txapelketa, 2.go maila, 6.en jardunaldia |
Landare | 16:00 | Hernani CRE – UNI BILBAO B | 5-24 |
2016/11/26 Larunbata |
Senior B Euskal Txapelketa, 1.go maila, 6.en jardunaldia |
Urbieta (Gernika) | 16:00 | Gernika RT B – Hernani CRE | 10-10 |
2016/11/27 Igandea |
Senior A Ohorezko Mailako 9. jardunaldia |
La Teixonera (Barcelona) | 12:30 | FC Barcelona Rugby – Hernani CRE | 30-18 |
2016/11/27 Domingo
Resultados del fin de semana
Data |
Maila/ Categoria |
Non |
Ordua |
Taldeak / Equipos |
Emaitza |
2016/11/27 Igandea |
Benjaminak (sub10) |
IRUÑA | 10:30 | Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña
Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única |
– |
2016/11/27 Igandea |
Alebinak (sub12) |
IRUÑA | 10:30 | Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña
Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única |
– |
2016/11/26 Larunbata |
Infantil (sub14) Gipuzkoako ibilbideko 4.go jardunaldia |
Iruña | 10:00 | Iruña/Hernani-Txingudi-Eibar-Atlético SS | – |
2016/11/26 Larunbata |
Infantil (sub14) Iparraldeko Torneoa |
ONDARRAITZ (HENDAIA). | 10:00 | HENDAIA – Hernani CRE
Hernani-Arvanges |
7-45
21-17 |
2016/11/26 Larunbata |
Infantil Federatua (sub16) Euskal Txapelketa, 6.en jardunaldia |
Landare | 10:30 | Hernani CRE – LA UNICA RT | 41-0 |
2016/11/26 Larunbata |
Senior C Euskal Txapelketa, 2.go maila, 6.en jardunaldia |
Landare | 16:00 | Hernani CRE – UNI BILBAO B | 5-24 |
2016/11/26 Larunbata |
Senior B Euskal Txapelketa, 1.go maila, 6.en jardunaldia |
Urbieta (Gernika) | 16:00 | Gernika RT B – Hernani CRE | 10-10 |
2016/11/27 Igandea |
Senior A Ohorezko Mailako 9. jardunaldia |
La Teixonera (Barcelona) | 12:30 | FC Barcelona Rugby – Hernani CRE | 30-18 |
0 comentarios