Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2016, Nov 24

2016/11/27 Igandea

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/11/27
Igandea
Benjaminak (sub10)
IRUÑA 10:30 Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña

Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única

2016/11/27
Igandea
Alebinak (sub12)
IRUÑA 10:30 Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña

Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única

2016/11/26
Larunbata
Infantil (sub14)
Gipuzkoako ibilbideko 4.go jardunaldia
Iruña 10:00 Iruña/Hernani-Txingudi-Eibar-Atlético SS
2016/11/26
Larunbata
Infantil (sub14)
Iparraldeko Torneoa
ONDARRAITZ (HENDAIA). 10:00 HENDAIA – Hernani CRE

Hernani-Arvanges

7-45

21-17

2016/11/26
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketa, 6.en jardunaldia
Landare 10:30 Hernani CRE – LA UNICA RT 41-0
2016/11/26
Larunbata
Senior C
Euskal Txapelketa, 2.go maila, 6.en jardunaldia
Landare 16:00 Hernani CRE – UNI BILBAO B 5-24
2016/11/26
Larunbata
Senior B
Euskal Txapelketa, 1.go maila, 6.en jardunaldia
Urbieta (Gernika) 16:00 Gernika RT B – Hernani CRE 10-10
2016/11/27
Igandea
Senior A
Ohorezko Mailako 9. jardunaldia
La Teixonera (Barcelona) 12:30 FC Barcelona Rugby – Hernani CRE 30-18

2016/11/27 Domingo

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/11/27
Igandea
Benjaminak (sub10)
IRUÑA 10:30 Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña

Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única

2016/11/27
Igandea
Alebinak (sub12)
IRUÑA 10:30 Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña

Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única

2016/11/26
Larunbata
Infantil (sub14)
Gipuzkoako ibilbideko 4.go jardunaldia
Iruña 10:00 Iruña/Hernani-Txingudi-Eibar-Atlético SS
2016/11/26
Larunbata
Infantil (sub14)
Iparraldeko Torneoa
ONDARRAITZ (HENDAIA). 10:00 HENDAIA – Hernani CRE

Hernani-Arvanges

7-45

21-17

2016/11/26
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketa, 6.en jardunaldia
Landare 10:30 Hernani CRE – LA UNICA RT 41-0
2016/11/26
Larunbata
Senior C
Euskal Txapelketa, 2.go maila, 6.en jardunaldia
Landare 16:00 Hernani CRE – UNI BILBAO B 5-24
2016/11/26
Larunbata
Senior B
Euskal Txapelketa, 1.go maila, 6.en jardunaldia
Urbieta (Gernika) 16:00 Gernika RT B – Hernani CRE 10-10
2016/11/27
Igandea
Senior A
Ohorezko Mailako 9. jardunaldia
La Teixonera (Barcelona) 12:30 FC Barcelona Rugby – Hernani CRE 30-18

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Errugbian berdinak gara Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa Hernani Club Rugby Elkarteak VII. Inklusibo Txapelketa antolatu du datorren ekainaren 8rako. Azken edizioetako aurreko egiturari...

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...