2017/01/12 Osteguna
Asteburuko emaitzak
Data |
Maila/ Categoria |
Non |
Ordua |
Taldeak / Equipos |
Emaitza |
2017/01/15 Igandea |
Benjaminak (sub10) Gipuzkoako ibilbideko 5. jardunaldia |
MOJATEGI (ARRASATE) | 10:30 | Zarautz/Beltzak A-Hernani A
Hernani A-Txingudi Hernani B-Zarautz/Beltzak C |
15-35
35-10 15-15 |
2017/01/15 Igandea |
Alebinak (sub12) Gipuzkoako ibilbideko 5. jardunaldia |
MOJATEGI (ARRASATE) | 10:30 | Hernani Zarautz/Beltzak
Hernani-Gaztedi A Hernani-Gaztedi B |
25-0
10-5 15-0 |
2017/01/14 Larunbata |
Infantil (sub14) CBL 64 2. faseko 1.go jardunaldia |
URRUÑA | 13:30 | Hernani – URRUÑA
Hernani -JSPT RION |
15-14
10-17 |
2017/01/15 Igandea |
Infantil (sub14) 1. jardunaldia |
Landare | 11:00 | Hernani CRE – Bera Bera RT | 44-7 |
2017/01/14 Larunbata |
Infantil Federatua (sub16) Euskal Txapelketako 9.en jardunaldia |
ATXURIZUBI (MUNGIA) | 10:30 | URIBEALDEA RKE – Hernani CRE | 34-24 |
2017/01/14 Larunbata |
Kadete Federatua (sub18) Euskal Txapelketako 9.en jardunaldia |
ATXURIZUBI (MUNGIA) | 11:45 | URIBEALDEA RKE – Hernani CRE | 0-53 |
2017/01/15 Igandea |
Barneratzailea 4. jardunaldia |
Landare | 10:00 | – | – |
2017/01/14 Larunbata |
Emakumezkoak EUSKAL TXAPELKETA 1. jardunaldia |
Arripausueta | 16:00 | DURANGOURIBEZORNOTZA RT – Hernani CRE | 0-10 |
2017/01/14 Larunbata |
Senior C Euskal Txapelketa, 9. jardunaldia |
Landare | 16:00 | Hernani CRE – Arratiko Zkr | 19-10 |
2017/01/14 Larunbata |
Senior B Euskal Txapelketa, 9. jardunaldia |
Landare | 11:00 | Hernani CRE – Getxo RT B | 0-15 |
[insert_php]
$archivo = «/home/qgkfcyd4/tmp/contador1.txt»;
//$contador = 0;
$fp = fopen($archivo,»r»);
$contador = fgets($fp, 26);
fclose($fp);
++$contador;
$fp = fopen($archivo,»w+»);
fwrite($fp, $contador, 26);
fclose($fp);
echo «$contador «;
[/insert_php]
12/01/2017 Jueves
Resultados del fin de semana
Data |
Maila/ Categoria |
Non |
Ordua |
Taldeak / Equipos |
Emaitza |
15/01/2017 Domingo |
Benjaminak (sub10) Gipuzkoako ibilbideko 5. jardunaldia |
MOJATEGI (ARRASATE) | 10:30 |
Zarautz/Beltzak A-Hernani A Hernani A-Txingudi Hernani B-Zarautz/Beltzak C |
15-35 35-10 15-15 |
15/01/2017 Domingo |
Alebinak (sub12) Gipuzkoako ibilbideko 5. jardunaldia |
MOJATEGI (ARRASATE) | 10:30 |
Hernani Zarautz/Beltzak Hernani-Gaztedi A Hernani-Gaztedi B |
25-0 10-5 15-0 |
14/01/2017 Sábado |
Infantil (sub14) CBL 64 2. faseko 1.go jardunaldia |
URRUÑA | 13:30 |
Hernani -URRUÑA Hernani CRE-JSPT RION |
15-14 10-17 |
15/01/2017 Domingo |
Infantil (sub14) 1. jardunaldia |
Landare | 11:00 | Hernani CRE – Bera Bera RT | 44-7 |
14/01/2017 Sábado |
Infantil Federatua (sub16) Euskal Txapelketako 9.en jardunaldia |
ATXURIZUBI (MUNGIA) | 10:30 | URIBEALDEA RKE – Hernani CRE | 34-24 |
14/01/2017 Sábado |
Kadete Federatua (sub18) Euskal Txapelketako 9.en jardunaldia |
ATXURIZUBI (MUNGIA) | 11:45 | URIBEALDEA RKE – Hernani CRE | 0-53 |
15/01/2017 Domingo |
Barneratzailea 4. jornada |
Landare | 10:00 | – | – |
14/01/2017 Sábado |
Emakumezkoak EUSKAL TXAPELKETA 1. jardunaldia |
Arripausueta | 16:00 | DURANGOURIBEZORNOTZA RT – Hernani CRE | 0-10 |
14/01/2017 Sábado |
Senior C Euskal Txapelketa, 9. jardunaldia |
Landare | 16:00 | Hernani CRE – Arratiko Zkr | 19-10 |
14/01/2017 Sábado |
Senior B Euskal Txapelketa, 9. jardunaldia |
Landare | 11:00 | Hernani CRE – Getxo RT B | 0-15 |
0 comentarios