Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2017, Ene 12

2017/01/12 Osteguna

Asteburuko emaitzak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2017/01/15
Igandea
Benjaminak (sub10)
Gipuzkoako ibilbideko 5. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 Zarautz/Beltzak A-Hernani A

Hernani A-Txingudi

Hernani B-Zarautz/Beltzak C

15-35

35-10

15-15

2017/01/15
Igandea
Alebinak (sub12)
Gipuzkoako ibilbideko 5. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 Hernani Zarautz/Beltzak

Hernani-Gaztedi A

Hernani-Gaztedi B

25-0

10-5

15-0

2017/01/14
Larunbata
Infantil (sub14)
CBL 64 2. faseko 1.go jardunaldia
URRUÑA 13:30 Hernani – URRUÑA

Hernani -JSPT RION 

15-14

10-17

2017/01/15
Igandea
Infantil (sub14)
1. jardunaldia
Landare 11:00 Hernani CRE – Bera Bera RT 44-7
2017/01/14
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketako 9.en jardunaldia
ATXURIZUBI (MUNGIA) 10:30 URIBEALDEA RKE – Hernani CRE 34-24
2017/01/14
Larunbata
Kadete Federatua (sub18)
Euskal Txapelketako 9.en jardunaldia
ATXURIZUBI (MUNGIA) 11:45 URIBEALDEA RKE – Hernani CRE 0-53
2017/01/15
Igandea
Barneratzailea
4. jardunaldia
Landare 10:00
2017/01/14
Larunbata
Emakumezkoak
EUSKAL TXAPELKETA 1. jardunaldia
Arripausueta 16:00 DURANGOURIBEZORNOTZA RT – Hernani CRE 0-10
2017/01/14
Larunbata
Senior C
Euskal Txapelketa, 9. jardunaldia
Landare 16:00 Hernani CRE – Arratiko Zkr 19-10
2017/01/14
Larunbata
Senior B
Euskal Txapelketa, 9. jardunaldia
Landare 11:00 Hernani CRE – Getxo RT B 0-15

[insert_php]
$archivo = «/home/qgkfcyd4/tmp/contador1.txt»;
//$contador = 0;
$fp = fopen($archivo,»r»);
$contador = fgets($fp, 26);
fclose($fp);

++$contador;

$fp = fopen($archivo,»w+»);
fwrite($fp, $contador, 26);
fclose($fp);
echo «$contador «;
[/insert_php]

12/01/2017 Jueves

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

15/01/2017

Domingo

Benjaminak (sub10)

Gipuzkoako ibilbideko 5. jardunaldia

MOJATEGI (ARRASATE) 10:30

Zarautz/Beltzak A-Hernani A

Hernani A-Txingudi

Hernani B-Zarautz/Beltzak C

15-35

35-10

15-15

15/01/2017

Domingo

Alebinak (sub12)

Gipuzkoako ibilbideko 5. jardunaldia

MOJATEGI (ARRASATE) 10:30

Hernani Zarautz/Beltzak

Hernani-Gaztedi A

Hernani-Gaztedi B

25-0

10-5

15-0

14/01/2017

Sábado

Infantil (sub14)

CBL 64 2. faseko 1.go jardunaldia

URRUÑA 13:30

Hernani -URRUÑA

Hernani CRE-JSPT RION 

15-14

10-17

15/01/2017

Domingo

Infantil (sub14)

1. jardunaldia

Landare 11:00 Hernani CRE – Bera Bera RT 44-7

14/01/2017

Sábado

Infantil Federatua (sub16)

Euskal Txapelketako 9.en jardunaldia

ATXURIZUBI (MUNGIA) 10:30 URIBEALDEA RKE – Hernani CRE 34-24

14/01/2017

Sábado

Kadete Federatua (sub18)

Euskal Txapelketako 9.en jardunaldia

ATXURIZUBI (MUNGIA) 11:45 URIBEALDEA RKE – Hernani CRE 0-53

15/01/2017

Domingo

Barneratzailea

4. jornada

Landare 10:00

14/01/2017

Sábado

Emakumezkoak

EUSKAL TXAPELKETA 1. jardunaldia

Arripausueta 16:00 DURANGOURIBEZORNOTZA  RT – Hernani CRE 0-10

14/01/2017

Sábado

Senior C

Euskal Txapelketa, 9. jardunaldia

Landare 16:00 Hernani CRE – Arratiko Zkr 19-10

14/01/2017

Sábado

Senior B

Euskal Txapelketa, 9. jardunaldia

Landare 11:00 Hernani CRE – Getxo RT B 0-15

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...