Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2016, Dic 16

2016/12/18 Igandea

Asteburuko emaitzak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/12/18
Igandea
Benjaminak (sub10)
Gipuzkoako 4. topaketa
Altamira (Ordizia) 10:00 Hernani A- Txingudi

Hernani A – AT SS

Hernani A -La Unica

Ordizia B-Hernani B

Iruña – Hernani B

Atl. SS/Eibar-Hernani B

Txingudi-Hernani B

25-0

15-0

25-0

0-20

5-20

5-20

0-25

2016/12/18
Igandea
Alebinak (sub12)
Gipuzkoako 4. topaketa
Altamira (Ordizia) 10:00 Hernani B-La Unica

Ordizia A-Hernani A

Hernani A-Txingudi

Hernani A-Iruña

Hernani B-Ordizia A

Ordizia B-Hernani B

La Unica B-Hernani A

La Unica A-Hernani B

15-0

10-0

20-0

25-0

20-0

10-5

15-0

5-10

2016/12/17
Larunbata
Infantil (sub14)
Gipuzkoako ibilbideko 5.go jardunaldia
Aiete 11:30 Ordizia-Hernani

Bera Bera-Hernani

Gaztedi-Hernani

3-17

0-31

0-28

2016/12/17
Larunbata
Infantil (sub14)
Gipuzkoako ibilbideko 5.go jardunaldia
Anoeta 13:00  La Unica-Hernani

Atletico SS-Hernani

Eibar-Hernani

5-5

5-21

0-17

2016/12/17
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketa, 8.en jardunaldia
Landare 10:30 Hernani CRE – Avia Eibar 71-7
2016/12/17
Larunbata
Kadete Federatua (sub18)
Euskal Txapelketa, 8.en jardunaldia
Landare 11:45 Hernani CRE – Avia Eibar 90-0
2016/12/18
Igandea
Barneratzailea
Inklusibo
Landare 10:00 – – –
2016/12/17
Larunbata
Beteranoak
Lagunartekoa
Altamira (Ordizia) 19:00 Ordizians – Azerizaharrak 25-10
2016/12/17
Larunbata
Senior B
Euskal Txapelketa, 8.en jardunaldia
LEKAROZ (BAZTAN) 16:00 Baztan – Hernani CRE 34-19
2016/12/17
Larunbata
Senior A
Ohorezko Mailako 12. jardunaldia
Landare 15:30 Hernani CRE – Independiente de Santander 18-22

18/12/2016 domingo

 del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

18/12/2016

Domingo

Benjaminak (sub10)

Gipuzkoako 4. topaketa

Altamira (Ordizia) 10:00 Hernani A- Txingudi

Hernani A – AT SS

Hernani A -La Unica

Ordizia B-Hernani B

Iruña – Hernani B

Atl. SS/Eibar-Hernani B

Txingudi-Hernani B

25-0

15-0

25-0

0-20

5-20

5-20

0-25

18/12/2016

Domingo

Alebinak (sub12)

Gipuzkoako 4. topaketa

Altamira (Ordizia) 10:00 Hernani B-La Unica

Ordizia A-Hernani A

Hernani A-Txingudi

Hernani A-Iruña

Hernani B-Ordizia A

Ordizia B-Hernani B

La Unica B-Hernani A

La Unica A-Hernani B

15-0

10-0

20-0

25-0

20-0

10-5

15-0

5-10

17/12/2016

Sábado

Infantil (sub14)

Gipuzkoako ibilbideko 5.go jardunaldia

Aiete 11:30 Ordizia-Hernani

Bera Bera-Hernani

Gaztedi-Hernani

3-17

0-31

0-28

17/12/2016

Sábado

Infantil (sub14)

Gipuzkoako ibilbideko 5.go jardunaldia

Anoeta 13:00  

La Unica-Hernani

Atletico SS-Hernani

5-5

5-21

17/12/2016

Sábado

Infantil Federatua (sub16)

Euskal Txapelketa, 8.en jardunaldia

Landare 10:30 Hernani CRE – Avia Eibar 71-7
17/12/2016

Sábado

Kadete Federatua (sub18)

Euskal Txapelketa, 8.en jardunaldia

Landare 11:45 Hernani CRE – Avia Eibar 90-0
18/12/2016

Domingo

Barneratzailea

Inklusibo

Landare 10:00 – – –
17/12/2016

Sábado

Beteranoak

Lagunartekoa

Altamira (Ordizia) 19:00 Ordizians – Azerizaharrak 10-25
17/12/2016

Sábado

Senior B

Euskal Txapelketa, 8.en jardunaldia

LEKAROZ (BAZTAN) 16:00 Baztan – Hernani CRE 34-19
17/12/2016

Sábado

Senior A

Ohorezko Mailako 12. jardunaldia

Landare 15:30 Hernani CRE – Independiente de Santander 18-22

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...