Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2016, Oct 20

2016/10/20 Osteguna

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/10/23
Igandea
Benjaminak (sub10)
Gipuzkoako ibilbideko 1.go jardunaldia
Landare 10:30 – – –
2016/10/23
Igandea
Alebinak (sub12)
Gipuzkoako ibilbideko 1.go jardunaldia
Landare 10:30 – – –
2016/10/22
Larunbata
Infantil (sub14) A
Gipuzkoako ibilbideko 1.go jardunaldia
TXINGUDI (IRUN) 10:00 HCRE-Irun

HCRE-Atko SS

HCRE-Bera Bera

25-0

10-5

0-20

2016/10/22
Larunbata
Infantil (sub14) B
Gipuzkoako ibilbideko 1.go jardunaldia
LAKUA (GASTEIZ) 11:00 Iruña/HCRE-Rioja 

Iruña/HCRE-Gaztedi

 Iruña/HCRE-Unica

 

30-0

25-0

25-0

2016/10/22
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketako 3.en jardunaldia
Landare 11:00 Hernani CRE – ARRASATE RT 65-0
2016/10/22
Larunbata
Emakumezkoak
AMAIUR Torneoko 3.en jardunaldia
URBIETA (GERNIKA) 17:30 GERNIKA RT – Hernani CRE 12-65
2016/10/22
Larunbata
Senior C
Euskal Txapelketa, 2.en maila, 3.en jardunaldia
ARAZURI (IRUÑALDEA) 15:30 LA UNICA RT B – Hernani CRE C 14-19
2016/10/22
Larunbata
Senior B
Euskal Txapelketa, 1.go maila, 3.en jardunaldia
Altamira (Ordizia) 18:30 Ordizia RE B – Hernani CRE B 17-8
2016/10/22
Larunbata
Beteranoak
Lagun artekoa hainbat taldeen artean
Landare 16:00 – – –
2016/10/23
Igandea
Errugbi Barneratzaile Saioa Landare 10:00 – – –

2016/10/20 Osteguna

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/10/23
Igandea
Benjaminak (sub10)
Gipuzkoako ibilbideko 1.go jardunaldia
Landare 10:30 – – –
2016/10/23
Igandea
Alebinak (sub12)
Gipuzkoako ibilbideko 1.go jardunaldia
Landare 10:30 – – –
2016/10/22
Larunbata
Infantil (sub14) A
Gipuzkoako ibilbideko 1.go jardunaldia
TXINGUDI (IRUN) 10:00 HCRE-Irun

HCRE-Atko SS

HCRE-Bera Bera

25-0

10-5

0-20

2016/10/22
Larunbata
Infantil (sub14) B
Gipuzkoako ibilbideko 1.go jardunaldia
LAKUA (GASTEIZ) 11:00 Iruña/HCRE-Rioja 

Iruña/HCRE-Gaztedi

 Iruña/HCRE-Unica

 

30-0

25-0

25-0

2016/10/22
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketako 3.en jardunaldia
Landare 11:00 Hernani CRE – ARRASATE RT 65-0
2016/10/22
Larunbata
Emakumezkoak
AMAIUR Torneoko 3.en jardunaldia
URBIETA (GERNIKA) 17:30 GERNIKA RT – Hernani CRE 12-65
2016/10/22
Larunbata
Senior C
Euskal Txapelketa, 2.en maila, 3.en jardunaldia
ARAZURI (IRUÑALDEA) 15:30 LA UNICA RT B – Hernani CRE C 14-19
2016/10/22
Larunbata
Senior B
Euskal Txapelketa, 1.go maila, 3.en jardunaldia
Altamira (Ordizia) 18:30 Ordizia RE B – Hernani CRE B 17-8
2016/10/22
Larunbata
Beteranoak
Lagun artekoa hainbat taldeen artean
Landare 16:00 – – –
2016/10/23
Igandea
Errugbi Barneratzaile Saioa Landare 10:00 – – –

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

HCREren loteria.

HCREren loteria.

Eguberri on!! Gehienek jakingo duzuenez aurtengo gabonetako loteriaren zozketan jarritakoa itzultzea tokatu zaigu, hau da partizipazio bakoitzeko 4€. Bat baino gehiago galdetzen ari da zer egin...

Hernaniko Errugbi Elkartea Gipuzkoa Espetxean

Hernaniko Errugbi Elkartea Gipuzkoa Espetxean

Hernani Club Rugby Elkarteak (HCRE), Onura Publikoko Erakunde izanik, bere sorreratik izan du gizarteari zerbitzua emateko sena. Kirol arloan eskaini dezakeenaz gain, maila sozialean ere ateak...

Lokatzetan murgilduta, garaipena Landaren

Lokatzetan murgilduta, garaipena Landaren

Hernani Club Rugby Elkarteak bost puntu gehiago eskuratu ditu AVK Bera Bera taldea Landaren menderatu ostean, 38-3. Argazkia: KRONIKA Lehen faseko lehen bost partidak jokatuta, Hernani Club Rugby...