Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2016, Jun 5

2016/06/02 Osteguna

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/06/04
Larunbata
Benjaminak (sub10)
Tournoi U8 U10 Marcel Betbeder et Michel Hastoy
STADE LARRESOSRO (LARRESOSRO) 14:00 Bokale 2-Hernani

Hernani-Cambo

Arrangoitze-Hernani

Hernani-Bokale 2

0-5

5-15

25-0

0-25 

4.postua

2016/06/04
Larunbata
Alebinak (sub12)
Tournoi Laurent Pardo
STADE ONDARRAITZ (HENDAIA) 09:30 2.postua
2016/06/05
Igandea
Infantil (sub14)
BEACH RUGBY
Sokoburu (Hendaiko ondartza), 09:30 – – –
2016/06/04
Larunbata
Emakumezkoak
Lagun artekoa S18
Landare 11:30 EUSKADI – COTE BASQUE 5-56
2016/06/04
Larunbata
Emakumezkoak
Arrasateko XVIII. R7 txapelketa
MOJATEGI (ARRASATE) 15:00 Eibar-Hernani

Hernani-Getxo

La Unica-Hernani

 Hernani-Durango

Hernani-Gaztedi

17-5

26-10

12-12

19-5

24-0

2.postua

2016/06/04
Larunbata
Barneratze II. Errugbi Txapelketa Gamarra 10:30 ESCOR GAZTEDI RT-CLAN_TRI ESPURNA RC-UNI BILBAO RUGBY-HERNANI CRE
2016/06/04
Larunbata
Senior Mutilak
GALEUSCAT TORNEOA
Landare 17:30 EUSKADI – GALIZA 20-12
2016/06/04
Larunbata
Senior A
Estatuko R7 Txapelketa
Estadio Universidad Complutense de Madrid 10:00 Hernani – Ourense

Hernani – CRC

Hernani-La Vila

36-7 

19-17

15-21

4.postua

2016/06/04
Larunbata
Beteranoak
Lagun artekoa
Landare 17:00 Hernani CRE – LES BARBONS 8-7

Barneratze II. Errugbi Txapelketa


Euskadi-Galiza

Hernani seven Madrilen

05/06/2016 Domingo

Resultados del fin de semanaResultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/06/04

Larunbata

Benjaminak (sub10)

Tournoi U8 U10 Marcel Betbeder et Michel Hastoy

STADE LARRESOSRO (LARRESOSRO) 14:00

Bokale 2-Hernani

Hernani-Cambo

Arrangoitze-Hernani

Hernani-Bokale 2

0-5

5-15

25-0

0-25 

4.postua

2016/06/04

Larunbata

Alebinak (sub12)

Tournoi Laurent Pardo

STADE ONDARRAITZ (HENDAIA) 09:30 2.postua

2016/06/05

Igandea

Infantil (sub14)

BEACH RUGBY

Sokoburu (Hendaiko ondartza), 09:30 – – –

2016/06/04

Larunbata

Emakumezkoak

Lagun artekoa S18

Landare 11:30 EUSKADI – COTE BASQUE 5-56

2016/06/04

Larunbata

Emakumezkoak

Arrasateko XVIII. R7 txapelketa

MOJATEGI (ARRASATE) 15:00

Eibar-Hernani

Hernani-Getxo

La Unica-Hernani

 Hernani-Durango

Hernani-Gaztedi

17-5

26-10

12-12

19-5

24-0

2.postua

2016/06/04

Larunbata

Barneratze II. Errugbi Txapelketa Gamarra 10:30 ESCOR GAZTEDI RT-CLAN_TRI ESPURNA RC-UNI BILBAO RUGBY-HERNANI CRE

2016/06/04

Larunbata

Senior Mutilak

GALEUSCAT TORNEOA

Landare 17:30 EUSKADI – GALIZA 20-12

2016/06/04

Larunbata

Senior A

Estatuko R7 Txapelketa

Estadio Universidad Complutense de Madrid 10:00

Hernani – Ourense

Hernani – CRC

Hernani-La Vila

36-7 

19-17

15-21

4.postua

2016/06/04

Larunbata

Beteranoak

Lagun artekoa

Landare 17:00 Hernani CRE – LES BARBONS 8-7

Euskadi-Galiza


Hernani seven Madrilen


Barneratze II. Errugbi Txapelketa

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...