Asteburuko partiduakPartidos del fin de semana

2016, Abr 8

2016/04/08 Ostirala

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/04/10
Igandea
Benjaminak (sub10)
Gipuzkoako Ibilbideko 10.jardunaldia
Unbe(Eibar) 10:00

ARRASATE/EIBAR 5 – 20   HERNANI A.

  GAZTEDI 15  –  10  HERNANI B.

 MUTRIKU   5   –  15  HERNANI B.

 HERNANI A  15   –   10  LA UNICA.

HERNANI B  25-25  ARRASATE/EIBAR.

HERNANI A 15 –  20 HERNANI B.

HERNANI B 15 –  15  LA UNICA.

HERNANI A  10 –  15  GAZTEDI.

HERNANI A   25  –  5   MUTRIKU.

2016/04/10
Igandea
Alebinak (sub12)
Gipuzkoako Ibilbideko 10.jardunaldia
Unbe(Eibar) 10:00

EIBAR/MUTRIKU   5    – 15   HERNANI.

            HERNANI  15 –  0  GAZTEDI A.

            HERNANI   20 –  0 LA UNICA.

            GAZTEDI B  0  –  5  HERNANI.

            HERNANI  5  – 25 RIOJA.

2016/04/06
Asteazkena
Infantil (sub14)
Lagunartekoa
Landare 17:30 Hernani CRE – STIRLING COUNTY FRC 22-24
2016/04/09
Larunbata
Infantil (sub14)
Iparraldeko Txapelketa
Miarritz 14:00 Arcanges.Larresoro-Hernani CRE

Biarritz Olympique- Hernani CRE-

5-12

7-21

2016/04/09
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketako (2.fasea) 4.jardunaldia
Landare 10:30 Hernani CRE – AVK Bera Bera RT 31-0
2016/04/09
Larunbata
Kadete Federatua (sub18)
Euskal Txapelketako (2.fasea) 4.jardunaldia
Landare 11:45 Hernani CRE – Escor Gaztedi RT 14-12
2016/04/10
Igandea
Emakumezkoak
Euskal Liga 9.jardunaldia
Gamarra 12:00 Escor Gaztedi RT – Hernani CRE 25-24
2016/04/09
Larunbata
Senior B
Euskal 1. mailako (fase 2) 4.jardunaldia
Landare 17:00 Hernani CRE – Mazorla RC Rioja 36-0
2016/04/10
Igandea
Senior A
Ohorezko mailako 20. jardunaldia
Landare 12:30 Hernani CRE – Alcobendas 30-25

08/04/2016 Viernes

Partidos del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

10/04/2016

Domingo

Benjaminak (sub10)

Gipuzkoako Ibilbideko 10.jardunaldia

Unbe(Eibar) 10:00  

ARRASATE/EIBAR 5 – 20   HERNANI A.

 

  GAZTEDI 15  –  10  HERNANI B.

 

 MUTRIKU   5   –  15  HERNANI B.

 

 HERNANI A  15   –   10  LA UNICA.

 

HERNANI B  25-25  ARRASATE/EIBAR.

 

HERNANI A 15 –  20 HERNANI B.

 

HERNANI B 15 –  15  LA UNICA.

 

HERNANI A  10 –  15  GAZTEDI.

 

HERNANI A   25  –  5   MUTRIKU.

10/04/2016

Domingo

Alebinak (sub12)

Gipuzkoako Ibilbideko 10.jardunaldia

Unbe(Eibar) 10:00

EIBAR/MUTRIKU   5    – 15   HERNANI.

            HERNANI  15 –  0  GAZTEDI A.

            HERNANI   20 –  0 LA UNICA.

            GAZTEDI B  0  –  5  HERNANI.

            HERNANI  5  – 25 RIOJA.

06/04/2016

Miércoles

Infantil (sub14)

Lagunartekoa

Landare 17:30 Hernani CRE – STIRLING COUNTY FRC 22-24
09/04/2016

Sábado

Infantil (sub14)

Iparraldeko Txapelketa

Miarritz 14:00  Arcanges.Larresoro-Hernani CRE

 Biarritz Olympique-Hernani CRE

5-12

7-21

09/04/2016

Sábado

Infantil Federatua (sub16)

Euskal Txapelketako (2.fasea) 4.jardunaldia

Landare 10:30 Hernani CRE – AVK Bera Bera RT 31-0
09/04/2016

Sábado

Kadete Federatua (sub18)

Euskal Txapelketako (2.fasea) 4.jardunaldia

Landare 11:45 Hernani CRE – Escor Gaztedi RT 14-12
10/04/2016

Domingo

Emakumezkoak

Euskal Liga 9.jardunaldia

Gamarra 12:00 Escor Gaztedi RT – Hernani CRE 25-24
09/04/2016

Sábado

Senior B

Euskal 1. mailako (fase 2) 4.jardunaldia

Landare 17:00 Hernani CRE – Mazorla RC Rioja 36-0
10/04/2016

Domingo

Senior A

Ohorezko mailako 20. jardunaldia

Landare 12:30 Hernani CRE – Alcobendas 30-25

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...