Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2016, Feb 14

2016/02/14 Igandea

Asteburuko emaitzak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/02/14
Igandea
Benjaminak (sub10)
Gipuzkoako ibilbideko 7. jardunaldia
ANOETAko Miniestadiyua (DONOSTIA) 10:00 HCRE A 0 – 25 BERA-BERA B.
HCRE B 15 – 15 ZAR/BEL B
HCRE A 15 – 20 ZAR/BEL A
HCRE B 30 – 10 BERA-BERA A
HCRE A 5 – 25 ATCO. SN.SN.
HCRE B 5 – 20 ATCO. SN.SN.
HCRE C 5 – 15 ZAR/BEL A
BERA-BERA B 15 – 5 HCRE B
HCRE C 15 – 10 BERA-BERA B
ZAR/BEL A 10 – 5 HCRE B
HCRE C 5 – 15 ATCO. SN.SN.
HCRE C 10 – 10 HCRE B
BERA-BERA A 0 – 25 HCRE C
ZAR/BEL B 5 – 10 HCRE C
HCRE A 10 – 5 ZAR/BEL B
HCRE A 5 – 0 BERA-BERA A
2016/02/14
Igandea
Alebinak (sub12)
Gipuzkoako ibilbideko 7. jardunaldia
ANOETAko Miniestadiyua (DONOSTIA) 10:00 BERA-BERA 5 – 25 HERANI
HCRE 25 – 0 ZAR/BEL
HCRE 30 – 5 ATCO. SN.SN.
2016/02/14
Igandea
Infantil (sub14)
LAGUN ARTEKOA
Fadura (Getxo) 11:00 GETXO RT – Hernani CRE 21-35
2016/02/13
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskadiko Txapelketako 11. jardunaldia
Landare 10:30 Hernani CRE – LA UNICA RT 55-0
2016/02/13
Larunbata
Kadete Federatua (sub18)
Euskadiko Txapelketako 11. jardunaldia
Landare 12:00 Hernani CRE – LA UNICA RT 71-0
2016/02/13
Larunbata
Senior/TXINPARTA
Euskal 1. mailako Txapelketako 13. jardunaldia
Landare 16:30 Hernani CRE – BAZTAN RT 25-24

14/02/2016 Domingo

Resultadosdel fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

14/02/2016

Domingo

Benjaminak (sub10)

Gipuzkoako ibilbideko 7. jardunaldia

ANOETAko Miniestadiyua (DONOSTIA) 10:00 HCRE A 0 – 25 BERA-BERA B.

HCRE B 15 – 15 ZAR/BEL B

HCRE A 15 – 20 ZAR/BEL A

HCRE B 30 – 10 BERA-BERA A

HCRE A 5 – 25 ATCO. SN.SN.

HCRE B 5 – 20 ATCO. SN.SN.

HCRE C 5 – 15 ZAR/BEL A

BERA-BERA B 15 – 5 HCRE B

HCRE C 15 – 10 BERA-BERA B

ZAR/BEL A 10 – 5 HCRE B

HCRE C 5 – 15 ATCO. SN.SN.

HCRE C 10 – 10 HCRE B

BERA-BERA A 0 – 25 HCRE C

ZAR/BEL B 5 – 10 HCRE C

HCRE A 10 – 5 ZAR/BEL B

HCRE A 5 – 0 BERA-BERA A

14/02/2016

Domingo

Alebinak (sub12)

Gipuzkoako ibilbideko 7. jardunaldia

ANOETAko Miniestadiyua (DONOSTIA) 10:00 BERA-BERA 5 – 25 HERANI

HCRE 25 – 0 ZAR/BEL

HCRE 30 – 5 ATCO. SN.SN.

14/02/2016

Domingo

Infantil (sub14)

LAGUN ARTEKOA

Fadura (Getxo) 11:00 GETXO RT – Hernani CRE 21-35
13/02/2016

Sábado

Infantil Federatua (sub16)

Euskadiko Txapelketako 11. jardunaldia

Landare 10:30 Hernani CRE – LA UNICA RT 55-0
13/02/2016

Sábado

Kadete Federatua (sub18)

Euskadiko Txapelketako 11. jardunaldia

Landare 12:00 Hernani CRE – LA UNICA RT 71-0
13/02/2016

Sábado

Senior/TXINPARTA

Euskal 1. mailako Txapelketako 13. jardunaldia

Landare 16:30 Hernani CRE – BAZTAN RT 25-24

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Errugbian berdinak gara Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa Hernani Club Rugby Elkarteak VII. Inklusibo Txapelketa antolatu du datorren ekainaren 8rako. Azken edizioetako aurreko egiturari...

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...