Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2015, Oct 18

2015/10/18 Igandea

Asteburuko emaitzak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2015/10/18
Igandea
Benjaminak (sub10)
Gipuzkoako ibilbideko 1. jardunaldia
Landare 10:30 Hernani A – Hernani C: 0-25

Hernani A – Bera Bera: 15-40

Hernani C – Bera Bera: 0-30
 –
2015/10/18
Igandea
Alebinak (sub12)
Gipuzkoako ibilbideko 1. jardunaldia
Landare 10:30
Hernani B – La Rioja:  50-40
Hern B -Iruña/La Unica:  40-40
2015/10/17
Larunbata
Infantil (sub14)
GIPUZKOAKO TXAPELKETA R7,
Landare 15:30 4ºA-4ºB Arrasate 25 – 0 Irun 3ºA-3ºB La Unica B 30 – 10La Rioja B

2ºA-2ºB La Unica A 20 – 10 La Rioja A 1ºA-1ºB Hernani A 20 – 20 Hernani B

2015/10/17
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Lagun artekoa
Landare 10:00 Hernani CRE –STADE HENDAYAIS 19-12 
2015/10/17
Larunbata
Kadete Federatua (sub18)
Lagun artekoa
Landare 10:00 Hernani CRE –  EWELL CASTLE SCHOOL 24-12
2015/10/17
Larunbata
Emakumezkoak
AMAIUR TORNEOA 3. jardunaldia
Landare 15:00 Hernani CRE – DURANGO RT 30-17
2015/10/18
Igandea
Senior/TXINPARTA
Euskal 1. mailako Txapelketako 3. jardunaldia
GAMARRA (GASTEIZ). 11:30 ESCOR GAZTEDI RT – Hernani CRE 58-12
2015/10/18
Igandea
Senior A
Ohorezko Mailako 4. jardunaldia
SAN ROMÁN (SNTNDR) 12:30 BATHCO INDEPENDIENTE SNTNDR – Hernani CRE 31-12

2015/10/18 Domingo

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2015/10/18

Igandea

Benjaminak (sub10)

Gipuzkoako ibilbideko 1. jardunaldia

Landare 10:30
Hernani A – Hernani C: 0-25
Hernani A – Bera Bera: 15-40
Hernani C – Bera Bera: 0-30
 –

2015/10/18

Igandea

Alebinak (sub12)

Gipuzkoako ibilbideko 1. jardunaldia

Landare 10:30
Hernani B – La Rioja:  50-40
Hern B -Iruña/La Unica:  40-40

2015/10/17

Larunbata

Infantil (sub14)

GIPUZKOAKO TXAPELKETA R7,

Landare 15:30 HCRE A – HCRE B 20-20

2015/10/17

Larunbata

Infantil Federatua (sub16)

Lagun artekoa

Landare 10:00 Hernani CRE –STADE HENDAYAIS 19-12 

2015/10/17

Larunbata

Kadete Federatua (sub18)

Lagun artekoa

Landare 10:00 Hernani CRE –  EWELL CASTLE SCHOOL 24-12

2015/10/17

Larunbata

Emakumezkoak

AMAIUR TORNEOA 3. jardunaldia

Landare 15:00 Hernani CRE – DURANGO RT 30-17

2015/10/18

Igandea

Senior/TXINPARTA

Euskal 1. mailako Txapelketako 3. jardunaldia

GAMARRA (GASTEIZ). 11:30 ESCOR GAZTEDI RT – Hernani CRE 58-12

2015/10/18

Igandea

Senior A

Ohorezko Mailako 4. jardunaldia

SAN ROMÁN (SNTNDR) 12:30 BATHCO INDEPENDIENTE SNTNDR – Hernani CRE 31-12

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...