Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2015, Abr 26

2015/04/26 Igandea

Asteburuko emaitzak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2015/04/26
Igandea
Benjaminak (sub10)
CARMEN IMMOBILIER 2015 TORNEOA (Lehen Thomas Olano)
XANTAKO (DONIBANE LOHIZUN) 10:00 1 Biarritz, 2 Sare Ascain, 3 Hernani, 4 St Palais, 5 B.T.S., 6 Capbreton Hossegor, 7 St Jean de Luz Ciboure, 8 Hendaye, 9 St Pée, 10 Zarautz, 11 Ordizia, 12 Biarritz 2  –
2015/04/26
Igandea
Alebinak (sub12)
CARMEN IMMOBILIER 2015 TORNEOA (Lehen Thomas Olano)
XANTAKO (DONIBANE LOHIZUN) 10:00 1 St Jean de Luz Ciboure, 2 Capbreton Hossegor, 3 Hernani, 4 Urrugne, 5 St Palais, 6 Neuilly, 7 St Pée, 8 Hendaye, 9 Biarritz, 10 Sare Ascain, 11 Ordizia, 12 Zarautz
2015/04/22
Asteaskena
Infantil (sub14)
Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 10. jardunaldia
Landare 18:30 Hernani CRE – ZARAUTZ/BELTZAK 29-7
2015/04/25
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketako 2. faseko 6. jardunaldia
Landare 10:30 Hernani CRE – BERA BERA RT 14-17
2015/04/25
Larunbata
Kadete Federatua (sub18)
Euskal Txapelketako 2. faseko 6. jardunaldia
Landare 12:00 Hernani CRE – BERA BERA RT 50-10 
2015/04/25
Larunbata
Beteranoak
Lagun artekoa
Landare 16:30 HCRE AZERIZAHARRAK – ARCHIBALL (BAIONA)
2015/04/26
Igandea
Senior A
Ohorezko Mailako 21. jardunaldia
Altamira (Ordizia) 12:00 AMPO ORDIZIA RE – Hernani CRE 28-35





Azerizaharrak-Archivall

26/04/2015 Domingo

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2015/04/26
Igandea
Benjaminak (sub10)
CARMEN IMMOBILIER 2015 TORNEOA (Lehen Thomas Olano)
XANTAKO (DONIBANE LOHIZUN) 10:00 1 Biarritz, 2 Sare Ascain, 3 Hernani, 4 St Palais, 5 B.T.S., 6 Capbreton Hossegor, 7 St Jean de Luz Ciboure, 8 Hendaye, 9 St Pée, 10 Zarautz, 11 Ordizia, 12 Biarritz 2   –
2015/04/26
Igandea
Alebinak (sub12)
CARMEN IMMOBILIER 2015 TORNEOA (Lehen Thomas Olano)
XANTAKO (DONIBANE LOHIZUN) 10:00 1 St Jean de Luz Ciboure, 2 Capbreton Hossegor, 3 Hernani, 4 Urrugne, 5 St Palais, 6 Neuilly, 7 St Pée, 8 Hendaye, 9 Biarritz, 10 Sare Ascain, 11 Ordizia, 12 Zarautz
2015/04/22
Asteaskena
Infantil (sub14)
Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 10. jardunaldia
Landare 18:30 Hernani CRE – ZARAUTZ/BELTZAK 29-7
2015/04/25
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketako 2. faseko 6. jardunaldia
Landare 10:30 Hernani CRE – BERA BERA RT 14-17
2015/04/25
Larunbata
Kadete Federatua (sub18)
Euskal Txapelketako 2. faseko 6. jardunaldia
Landare 12:00 Hernani CRE – BERA BERA RT 50-10 
2015/04/25
Larunbata
Beteranoak
Lagun artekoa
Landare 16:30 HCRE AZERIZAHARRAK – ARCHIBALL (BAIONA)
2015/04/26
Igandea
Senior A
Ohorezko Mailako 21. jardunaldia
Altamira (Ordizia) 12:00 AMPO ORDIZIA RE – Hernani CRE 28-35





Azerizaharrak-Archivall

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

HCRE lehendakaritzarako hauteskundeak.

HCRE lehendakaritzarako hauteskundeak.

Klubaren Batzarkide estimatua : Klubaren Zuzendaritza Batzordearen Lehendakaritza Arduraren izenean zera adierazten dizut; egun diharduen Estatuko Araudiaren hildotik, aurten urte olinpikoa...

Hernaniko Errugbi Elkartea Gipuzkoa Espetxean

Hernaniko Errugbi Elkartea Gipuzkoa Espetxean

Hernani Club Rugby Elkarteak (HCRE), Onura Publikoko Erakunde izanik, bere sorreratik izan du gizarteari zerbitzua emateko sena. Kirol arloan eskaini dezakeenaz gain, maila sozialean ere ateak...