Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2015, Abr 19

2015/04/19 Igandea

Asteburuko emaitzak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2015/04/19
Igandea
Benjaminak (sub10 A-B)
Gipuzkoako Txapelketako 10. jardunaldia
Landare 10:30
Hernani A – Rioja        15-25
Gaztedi B – Hernani A    15-0
Hernani A – Gaztedi A    10-15 
Hernani B – Gaztedi B    0-20
Rioja – Hernani B        15-5
Gaztedi A – Hernani B    25-0 
Hernani A – Hernani B    0-25
2015/04/19
Igandea
Alebinak (sub12)
Gipuzkoako Txapelketako 10. jardunaldia
Landare 10:30 Hernani – Eibar/Arrasate    20-0
Hernani – Rioja             20-20
Hernani – Gaztedi           25-0
 –
2015/04/19
Igandea
Infantil (sub14 A)
Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 5. jardunaldia
Asti (Zarautz) 10:00 ZARAUTZ/BELTZAK B-Hernani CRE  14-5
2015/04/19
Igandea
Infantil (sub14 C)
XAPITAL TORNEOA
Hasparren 09:30
2015/04/19
Igandea
Infantil (sub14 B)
Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 6. jardunaldia
Landare 11:45 HCRE B – RC RIOJA 22-14
2015/04/18
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketako 2. faseko 5.
Landare 12:30 Hernani CRE – GETXO RT 5-34
2015/04/18
Larunbata
Kadete Federatua (sub18)
Euskal Txapelketako 2. faseko 5. jardunaldia
Landare 11:00 Hernani CRE – GETXO RT 26-10
2015/04/16
Osteguna
Kadete Federatua (sub18)
Euskal Txapelketako 2. faseko 3. jardunaldia
Altamira (Ordizia) 18:30 ORDIZIA RE – Hernani CRE 19-36
2015/04/18
Larunbata
Emakumezkoak
Euskal Txapelketako 8. jardunaldia
Landare 15:30 Hernani CRE – GETXO RT 17-17
2015/04/18
Larunbata
Senior/TXINPARTA
Lagun artekoa
AIETE (DONOSTIA) 12:30 ATLETIKO SS RT – Hernani CRE
2015/04/18
Larunbata
Senior A
Ohorezko Mailako 17. jardunaldia
Landare 17:00 Hernani CRE – EL SALVADOR 3-10

2015/04/15 Asteaskena

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2015/04/19

domingo

Benjaminak (sub10 A-B)

Gipuzkoako Txapelketako 10. jardunaldia

Landare 10:30

Hernani A – Rioja        15-25

Gaztedi B – Hernani A    15-0

Hernani A – Gaztedi A    10-15

Hernani B – Gaztedi B    0-20

Rioja – Hernani B        15-5

Gaztedi A – Hernani B    25-0

Hernani A – Hernani B    0-25
2015/04/19

domingo

Alebinak (sub12)

Gipuzkoako Txapelketako 10. jardunaldia

Landare 10:30 Hernani – Eibar/Arrasate    20-0

Hernani – Rioja             20-20

Hernani – Gaztedi           25-0

 –
2015/04/19

domingo

Infantil (sub14 A)

Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 5. jardunaldia

Asti (Zarautz) 10:00 ZARAUTZ/BELTZAK B-Hernani CRE  14-5
2015/04/19

domingo

Infantil (sub14 C)

XAPITAL TORNEOA

Hasparren 09:30
2015/04/19

domingo

Infantil (sub14 B)

Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 6. jardunaldia

Landare 11:45 HCRE B – RC RIOJA 22-14
2015/04/18

sábado

Infantil Federatua (sub16)

Euskal Txapelketako 2. faseko 5.

Landare 12:30 Hernani CRE – GETXO RT 5-34
2015/04/18

sábado

Kadete Federatua (sub18)

Euskal Txapelketako 2. faseko 5. jardunaldia

Landare 11:00 Hernani CRE – GETXO RT 26-10
2015/04/16

jueves

Kadete Federatua (sub18)

Euskal Txapelketako 2. faseko 3. jardunaldia

Altamira (Ordizia) 18:30 ORDIZIA RE – Hernani CRE 19-36
2015/04/18

sábado

Emakumezkoak

Euskal Txapelketako 8. jardunaldia

Landare 15:30 Hernani CRE – GETXO RT 17-17
2015/04/18

sábado

Senior/TXINPARTA

Lagun artekoa

AIETE (DONOSTIA) 12:30 ATLETIKO SS RT – Hernani CRE
2015/04/18

sábado

Senior A

Ohorezko Mailako 17. jardunaldia

Landare 17:00 Hernani CRE – EL SALVADOR 3-10

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Errugbian berdinak gara Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa Hernani Club Rugby Elkarteak VII. Inklusibo Txapelketa antolatu du datorren ekainaren 8rako. Azken edizioetako aurreko egiturari...

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...