Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2015, Mar 15

2015/03/15 Igandea

Asteburuko Partidua

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola benjaminak A eta B (S10 A-B)
Gipuzkoako Txapelketako 8. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 – – –
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola ALEBINAK A(S12 A)
LAGUNARTEKOA VALLADOLID RAC /VRAC)
PEPE ROJO (VALLADOLID) 10:30 VRAC – Hernani CRE
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola alebinak B(S12 B)
Gipuzkoako Txapelketako 8. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 – – –
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola INFANTILAK A(S14 A)
Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 7. jardunaldia
ALTAMIRA(ORDIZIA) 10:00 ORDIZIA RE A – Hernani CRE 7-5
14/03/2015
sábado
Infantil Federatua (S16)
Euskal Txapelketako 2. faseko 1. jardunaldia
ANOETAKO MINIESTADIYUA (DONOSTIA) 13:00 BERA BERA RT – Hernani CRE 14-5
14/03/2015
sábado
Kadete Federatua (S18)
Euskal Txapelketako 2. faseko 1. jardunaldia
ANOETAKO MINIESTADIYUA (DONOSTIA) 14:30 BERA BERA RT – Hernani CRE 12-36
15/03/2015
domingo
Emakumezkoak
Euskal Txapelketako 6. jardunaldia
PLAIAUNDI (IRUN). 12:00 Hernani CRE – EIBAR RT 47-0
15/03/2015
domingo
Senior/TXINPARTA
Euskal Txapelketako 18. jardunaldia
AIETE (DONOSTIA) 12:00 Hernani CRE – UNI BILBAO R. 10-32
15/03/2015
domingo
Senior A
Ohorezko Mailako 18. jardunaldia
Pepe Rojo (Valladolid) 12:30 VRAC – Hernani CRE 44-20

2015/03/15 domingo

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola benjaminak A eta B (S10 A-B)
Gipuzkoako Txapelketako 8. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 – – –
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola ALEBINAK A(S12 A)
LAGUNARTEKOA VALLADOLID RAC /VRAC)
PEPE ROJO (VALLADOLID) 10:30 VRAC – Hernani CRE
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola alebinak B(S12 B)
Gipuzkoako Txapelketako 8. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 – – –
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola INFANTILAK A(S14 A)
Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 7. jardunaldia
ALTAMIRA(ORDIZIA) 10:00 ORDIZIA RE A – Hernani CRE 7-5
14/03/2015
sábado
Infantil Federatua (S16)
Euskal Txapelketako 2. faseko 1. jardunaldia
ANOETAKO MINIESTADIYUA (DONOSTIA) 13:00 BERA BERA RT – Hernani CRE 14-5
14/03/2015
sábado
Kadete Federatua (S18)
Euskal Txapelketako 2. faseko 1. jardunaldia
ANOETAKO MINIESTADIYUA (DONOSTIA) 14:30 BERA BERA RT – Hernani CRE 12-36
15/03/2015
domingo
Emakumezkoak
Euskal Txapelketako 6. jardunaldia
PLAIAUNDI (IRUN). 12:00 Hernani CRE – EIBAR RT 47-0
15/03/2015
domingo
Senior/TXINPARTA
Euskal Txapelketako 18. jardunaldia
AIETE (DONOSTIA) 12:00 Hernani CRE – UNI BILBAO R. 10-32
15/03/2015
domingo
Senior A
Ohorezko Mailako 18. jardunaldia
Pepe Rojo (Valladolid) 12:30 VRAC – Hernani CRE 44-20

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

HCRE lehendakaritzarako hauteskundeak.

HCRE lehendakaritzarako hauteskundeak.

Klubaren Batzarkide estimatua : Klubaren Zuzendaritza Batzordearen Lehendakaritza Arduraren izenean zera adierazten dizut; egun diharduen Estatuko Araudiaren hildotik, aurten urte olinpikoa...