Asteburuko PartiduakPartidos del fin de semana

2015, Mar 12

2015/03/12 Osteguna

Asteburuko Partidua

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola benjaminak A eta B (S10 A-B)
Gipuzkoako Txapelketako 8. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 – – –
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola ALEBINAK A(S12 A)
LAGUNARTEKOA VALLADOLID RAC /VRAC)
PEPE ROJO (VALLADOLID) 10:30 VRAC – Hernani CRE
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola alebinak B(S12 B)
Gipuzkoako Txapelketako 8. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 – – –
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola INFANTILAK A(S14 A)
Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 7. jardunaldia
ALTAMIRA(ORDIZIA) 10:00 ORDIZIA RE A – Hernani CRE 7-5
14/03/2015
sábado
Infantil Federatua (S16)
Euskal Txapelketako 2. faseko 1. jardunaldia
ANOETAKO MINIESTADIYUA (DONOSTIA) 13:00 BERA BERA RT – Hernani CRE 14-5
14/03/2015
sábado
Kadete Federatua (S18)
Euskal Txapelketako 2. faseko 1. jardunaldia
ANOETAKO MINIESTADIYUA (DONOSTIA) 14:30 BERA BERA RT – Hernani CRE
15/03/2015
domingo
Emakumezkoak
Euskal Txapelketako 6. jardunaldia
PLAIAUNDI (IRUN). 12:00 Hernani CRE – EIBAR RT 47-0
15/03/2015
domingo
Senior/TXINPARTA
Euskal Txapelketako 18. jardunaldia
AIETE (DONOSTIA) 12:00 Hernani CRE – UNI BILBAO R. 10-32
15/03/2015
domingo
Senior A
Ohorezko Mailako 18. jardunaldia
Pepe Rojo (Valladolid) 12:30 VRAC – Hernani CRE 44-20

12/03/2015 Jueves

Partidos del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola benjaminak A eta B (S10 A-B)
Gipuzkoako Txapelketako 8. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 – – –
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola ALEBINAK A(S12 A)
LAGUNARTEKOA VALLADOLID RAC /VRAC)
PEPE ROJO (VALLADOLID) 10:30 VRAC – Hernani CRE
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola alebinak B(S12 B)
Gipuzkoako Txapelketako 8. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 10:30 – – –
15/03/2015
domingo
Errugbi Eskola INFANTILAK A(S14 A)
Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 7. jardunaldia
ALTAMIRA(ORDIZIA) 10:00 ORDIZIA RE A – Hernani CRE
14/03/2015
sábado
Infantil Federatua (S16)
Euskal Txapelketako 2. faseko 1. jardunaldia
ANOETAKO MINIESTADIYUA (DONOSTIA) 13:00 BERA BERA RT – Hernani CRE
14/03/2015
sábado
Kadete Federatua (S18)
Euskal Txapelketako 2. faseko 1. jardunaldia
ANOETAKO MINIESTADIYUA (DONOSTIA) 14:30 BERA BERA RT – Hernani CRE
15/03/2015
domingo
Emakumezkoak
Euskal Txapelketako 6. jardunaldia
PLAIAUNDI (IRUN). 12:00 Hernani CRE – EIBAR RT
15/03/2015
domingo
Senior/TXINPARTA
Euskal Txapelketako 18. jardunaldia
AIETE (DONOSTIA) 12:00 Hernani CRE – UNI BILBAO R.
15/03/2015
domingo
Senior A
Ohorezko Mailako 18. jardunaldia
Pepe Rojo (Valladolid) 12:30 VRAC – Hernani CRE

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Errugbian berdinak gara Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa Hernani Club Rugby Elkarteak VII. Inklusibo Txapelketa antolatu du datorren ekainaren 8rako. Azken edizioetako aurreko egiturari...

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...