Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2015, Feb 22

2015/02/22 Igandea

Asteburuko emaitzak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

22/02/2015
domingo
Benjaminak (sub10)
Gipuzkoako Txapelketako 7. jardunaldia
MICHELIN (LASARTE). 10:30 Zarautz/Beltzak – Hernani B: 15-15
Hernani B – Atl. SN.SN.: 5-10
Ordizia B – Hernani B: 10-15
Hernani B – Ordizia A: 15-10
Hernani A – Hernani B: 20-25
Ordizia B – Hernani A: 5-10
Hernani A – Zarautz/Beltzak: 20-20
Ordizia B – Hernani A: 10-0
ATCO.SN.SN. – Hernani A: 15-5
22/02/2015
domingo
Alebinak (sub12)
Gipuzkoako Txapelketako 7. jardunaldia
MICHELIN (LASARTE). 10:30 Zarautz/Beltzak – Hernani: 5-20
Hernani- ATCO.SN.SN.: 15-20
Hernani – Ordizia: 0-30
21/02/2015
sábado
Infantil (sub14)
Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 4. jardunaldia
MOJATEGI (ARRASATE) 11:00 EIBAR/ARRASATE – Hernani CRE A 0-35
22/02/2015
domingo
Infantil (sub14)
Gipuzkoako Txapelketa 2. faseko 4. jardunaldia
Landare 11:00 Hernani CRE B – IRUN RT 96-0
21/02/2015
sábado
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketako 13. jardunaldia
GAMARRA (GASTEIZ) 11:00 GAZTEDI RT – Hernani CRE 12-38
21/02/2015
sábado
Kadete (sub18)
Euskal Txapelketako 13. jardunaldia
GAMARRA (GASTEIZ) 12:15 GAZTEDI RT – Hernani CRE 15-24
21/02/2015
sábado
Senior A
Ohorezko Mailako 16. jardunaldia
URBIETA (GERNIKA) 16:30 GERNIKA RT – Hernani CRE 10-11

22/02/2015 Domingo

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

22/02/2015

domingo

Benjaminak (sub10)

Gipuzkoako Txapelketako 7. jardunaldia

MICHELIN (LASARTE). 10:30 Zarautz/Beltzak – Hernani B: 15-15

Hernani B – Atl. SN.SN.: 5-10

Ordizia B – Hernani B: 10-15

Hernani B – Ordizia A: 15-10

Hernani A – Hernani B: 20-25

Ordizia B – Hernani A: 5-10

Hernani A – Zarautz/Beltzak: 20-20

Ordizia B – Hernani A: 10-0

ATCO.SN.SN. – Hernani A: 15-5

22/02/2015

domingo

Alebinak (sub12)

Gipuzkoako Txapelketako 7. jardunaldia

MICHELIN (LASARTE). 10:30 Zarautz/Beltzak – Hernani: 5-20

Hernani- ATCO.SN.SN.: 15-20

Hernani – Ordizia: 0-30

21/02/2015

sábado

Infantil (sub14)

Gipuzkoako Txapelketako 2. faseko 4. jardunaldia

MOJATEGI (ARRASATE) 11:00 EIBAR/ARRASATE – Hernani CRE A 0-35
22/02/2015

domingo

Infantil (sub14)

Gipuzkoako Txapelketa 2. faseko 4. jardunaldia

Landare 11:00 Hernani CRE B – IRUN RT 96-0
21/02/2015

sábado

Infantil Federatua (sub16)

Euskal Txapelketako 13. jardunaldia

GAMARRA (GASTEIZ) 11:00 GAZTEDI RT – Hernani CRE 12-38
21/02/2015

sábado

Kadete (sub18)

Euskal Txapelketako 13. jardunaldia

GAMARRA (GASTEIZ) 12:15 GAZTEDI RT – Hernani CRE 15-24
21/02/2015

sábado

Senior A

Ohorezko Mailako 16. jardunaldia

URBIETA (GERNIKA) 16:30 GERNIKA RT – Hernani CRE 10-11

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

HCREren loteria.

HCREren loteria.

Eguberri on!! Gehienek jakingo duzuenez aurtengo gabonetako loteriaren zozketan jarritakoa itzultzea tokatu zaigu, hau da partizipazio bakoitzeko 4€. Bat baino gehiago galdetzen ari da zer egin...

Hernaniko Errugbi Elkartea Gipuzkoa Espetxean

Hernaniko Errugbi Elkartea Gipuzkoa Espetxean

Hernani Club Rugby Elkarteak (HCRE), Onura Publikoko Erakunde izanik, bere sorreratik izan du gizarteari zerbitzua emateko sena. Kirol arloan eskaini dezakeenaz gain, maila sozialean ere ateak...

Lokatzetan murgilduta, garaipena Landaren

Lokatzetan murgilduta, garaipena Landaren

Hernani Club Rugby Elkarteak bost puntu gehiago eskuratu ditu AVK Bera Bera taldea Landaren menderatu ostean, 38-3. Argazkia: KRONIKA Lehen faseko lehen bost partidak jokatuta, Hernani Club Rugby...