Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2014, Nov 9

2014/11/09 Igandea

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2014/11/09
igandea
Errugbi Eskola benjaminak (S10): Gipuzkoako topaketak, 2. jardunaldia AIETE 10:30 Hernani A 0 ­ 10 Atco.SnSn­Irun

Hernani B 25­ 30 Ordizia A

Hernani A 10 ­ 15 La Unica

Hernani A 10 ­ 10 Ordizia B

Hernani A 20­ 20 Hernani B

Ordizia A 25 ­ 0 Hernani A

Hernani B 10 – 10 Ordizia B

Atl. SnSn­Irun 25 – 0 Hernani B

Hernani B 15 – 20 La Unica

2014/11/09
igandea
Errugbi Eskola alebinak (S12): Gipuzkoako topaketak, 2. jardunaldia AIETE 10:30 Hernani 25 – 0 Atco.SnSn­Irun

Hernani 25 – 0 La Unica

Hernani 25 – 0 Ordizia

2014/11/08
larunbata
Errugbi Eskola INFANTILAK (S14): Gipuzkoako Txapelketako 3. jardunaldi BEROKIZELAIA (ARAZURI) 12:00 LA UNICA – Hernani CRE 26-42
2014/11/08
larunbata
Infantil Federatua (S16): Euskal Txapelketako 4. jardunaldia MICHELIN (LASARTE) 09:45 ZARAUTZ/BELTZAK – Hernani CRE 17-48
2014/11/08
larunbata
Kadete Federatua (S18): Euskal Txapelketako 4. jardunaldia MICHELIN (LASARTE) 11:00 ZARAUTZ/BELTZAK – Hernani CRE 15-57
2014/11/08
larunbata
Senior EMAKUMEZKOAK: Euskal Txapelketako 3. jardunaldia Fadura (Getxo) 16:30 GETXO RT – Hernani CRE 51-5
2014/11/09
igandea
Senior A gizonezkoak: Ohorezko Mailako 8. jardunaldia FONTECARMOA (VILLAGARCIA DE AR 12:00 UNIVERSIDADE DE VIGO RC – Hernani CRE 27-5

2014/11/09 Domingo

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2014/11/09
igandea
Errugbi Eskola benjaminak (S10): Gipuzkoako topaketak, 2. jardunaldia AIETE 10:30 Hernani A 0 ­ 10 Atco.SnSn­Irun

Hernani B 25­ 30 Ordizia A

Hernani A 10 ­ 15 La Unica

Hernani A 10 ­ 10 Ordizia B

Hernani A 20­ 20 Hernani B

Ordizia A 25 ­ 0 Hernani A

Hernani B 10 – 10 Ordizia B

Atl. SnSn­Irun 25 – 0 Hernani B

Hernani B 15 – 20 La Unica

2014/11/09
igandea
Errugbi Eskola alebinak (S12): Gipuzkoako topaketak, 2. jardunaldia AIETE 10:30 Hernani 25 – 0 Atco.SnSn­Irun

Hernani 25 – 0 La Unica

Hernani 25 – 0 Ordizia

2014/11/08
larunbata
Errugbi Eskola INFANTILAK (S14): Gipuzkoako Txapelketako 3. jardunaldi BEROKIZELAIA (ARAZURI) 12:00 LA UNICA – Hernani CRE 26-42
2014/11/08
larunbata
Infantil Federatua (S16): Euskal Txapelketako 4. jardunaldia MICHELIN (LASARTE) 09:45 ZARAUTZ/BELTZAK – Hernani CRE 17-48
2014/11/08
larunbata
Kadete Federatua (S18): Euskal Txapelketako 4. jardunaldia MICHELIN (LASARTE) 11:00 ZARAUTZ/BELTZAK – Hernani CRE 15-57
2014/11/08
larunbata
Senior EMAKUMEZKOAK: Euskal Txapelketako 3. jardunaldia Fadura (Getxo) 16:30 GETXO RT – Hernani CRE 51-5
2014/11/09
igandea
Senior A gizonezkoak: Ohorezko Mailako 8. jardunaldia FONTECARMOA (VILLAGARCIA DE AR 12:00 UNIVERSIDADE DE VIGO RC – Hernani CRE 27-5

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

HCRE lehendakaritzarako hauteskundeak.

HCRE lehendakaritzarako hauteskundeak.

Klubaren Batzarkide estimatua : Klubaren Zuzendaritza Batzordearen Lehendakaritza Arduraren izenean zera adierazten dizut; egun diharduen Estatuko Araudiaren hildotik, aurten urte olinpikoa...

Hernaniko Errugbi Elkartea Gipuzkoa Espetxean

Hernaniko Errugbi Elkartea Gipuzkoa Espetxean

Hernani Club Rugby Elkarteak (HCRE), Onura Publikoko Erakunde izanik, bere sorreratik izan du gizarteari zerbitzua emateko sena. Kirol arloan eskaini dezakeenaz gain, maila sozialean ere ateak...