Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2014, Nov 9

2014/11/09 Igandea

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2014/11/09
igandea
Errugbi Eskola benjaminak (S10): Gipuzkoako topaketak, 2. jardunaldia AIETE 10:30 Hernani A 0 ­ 10 Atco.SnSn­Irun

Hernani B 25­ 30 Ordizia A

Hernani A 10 ­ 15 La Unica

Hernani A 10 ­ 10 Ordizia B

Hernani A 20­ 20 Hernani B

Ordizia A 25 ­ 0 Hernani A

Hernani B 10 – 10 Ordizia B

Atl. SnSn­Irun 25 – 0 Hernani B

Hernani B 15 – 20 La Unica

2014/11/09
igandea
Errugbi Eskola alebinak (S12): Gipuzkoako topaketak, 2. jardunaldia AIETE 10:30 Hernani 25 – 0 Atco.SnSn­Irun

Hernani 25 – 0 La Unica

Hernani 25 – 0 Ordizia

2014/11/08
larunbata
Errugbi Eskola INFANTILAK (S14): Gipuzkoako Txapelketako 3. jardunaldi BEROKIZELAIA (ARAZURI) 12:00 LA UNICA – Hernani CRE 26-42
2014/11/08
larunbata
Infantil Federatua (S16): Euskal Txapelketako 4. jardunaldia MICHELIN (LASARTE) 09:45 ZARAUTZ/BELTZAK – Hernani CRE 17-48
2014/11/08
larunbata
Kadete Federatua (S18): Euskal Txapelketako 4. jardunaldia MICHELIN (LASARTE) 11:00 ZARAUTZ/BELTZAK – Hernani CRE 15-57
2014/11/08
larunbata
Senior EMAKUMEZKOAK: Euskal Txapelketako 3. jardunaldia Fadura (Getxo) 16:30 GETXO RT – Hernani CRE 51-5
2014/11/09
igandea
Senior A gizonezkoak: Ohorezko Mailako 8. jardunaldia FONTECARMOA (VILLAGARCIA DE AR 12:00 UNIVERSIDADE DE VIGO RC – Hernani CRE 27-5

2014/11/09 Domingo

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2014/11/09
igandea
Errugbi Eskola benjaminak (S10): Gipuzkoako topaketak, 2. jardunaldia AIETE 10:30 Hernani A 0 ­ 10 Atco.SnSn­Irun

Hernani B 25­ 30 Ordizia A

Hernani A 10 ­ 15 La Unica

Hernani A 10 ­ 10 Ordizia B

Hernani A 20­ 20 Hernani B

Ordizia A 25 ­ 0 Hernani A

Hernani B 10 – 10 Ordizia B

Atl. SnSn­Irun 25 – 0 Hernani B

Hernani B 15 – 20 La Unica

2014/11/09
igandea
Errugbi Eskola alebinak (S12): Gipuzkoako topaketak, 2. jardunaldia AIETE 10:30 Hernani 25 – 0 Atco.SnSn­Irun

Hernani 25 – 0 La Unica

Hernani 25 – 0 Ordizia

2014/11/08
larunbata
Errugbi Eskola INFANTILAK (S14): Gipuzkoako Txapelketako 3. jardunaldi BEROKIZELAIA (ARAZURI) 12:00 LA UNICA – Hernani CRE 26-42
2014/11/08
larunbata
Infantil Federatua (S16): Euskal Txapelketako 4. jardunaldia MICHELIN (LASARTE) 09:45 ZARAUTZ/BELTZAK – Hernani CRE 17-48
2014/11/08
larunbata
Kadete Federatua (S18): Euskal Txapelketako 4. jardunaldia MICHELIN (LASARTE) 11:00 ZARAUTZ/BELTZAK – Hernani CRE 15-57
2014/11/08
larunbata
Senior EMAKUMEZKOAK: Euskal Txapelketako 3. jardunaldia Fadura (Getxo) 16:30 GETXO RT – Hernani CRE 51-5
2014/11/09
igandea
Senior A gizonezkoak: Ohorezko Mailako 8. jardunaldia FONTECARMOA (VILLAGARCIA DE AR 12:00 UNIVERSIDADE DE VIGO RC – Hernani CRE 27-5

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Errugbian berdinak gara Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa Hernani Club Rugby Elkarteak VII. Inklusibo Txapelketa antolatu du datorren ekainaren 8rako. Azken edizioetako aurreko egiturari...

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...