Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2014, Jun 10

10/06/2014

Asteburuko emaitzak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

08/06/2014
Igandea
Infantil (sub11)
Angeluko Torneoa
Angelu 10:00 Bordele-Begles (Frantzia)
Ondres 1 (Landak, Frantzia)
Hendaia 1 (Lapurdi, Euskal Herria)
Uztaritze 1 (Lapurdi, Euskal Herria)
Akize/Dax (Landak, Frantzia)
Hernani
9. postua
07/06/2014
larunbata
Kadeteak (sub 18)

Jesus Erroren omenaldia

Gipuzkoa – Hendaia

Michelin (Lasarte) 16:00 Hernaniko taldetik honako hauek izan dira deituak:
AITOR LUKAS
AITOR NAVARRO
ANARTZ ELOSEGI
ARITZ MUÑOA
ASIER LOPEZ
JON ANDER PUERTAS
KEPA MIJANGOS
MIKEL PAINO
 
Gipuzkoa irabazi zuen
07/06/2014
larunbata
beteranoak 
Jesus Erroren omenaldia
Michelin (Lasarte) 17:30 Hernani Aittittepower – Beltzak

«Tokata»

3-2

ANGELUKO TORNEOA
11 urte azpiko torneoa

B Multzoa
Taldeak:
Bordele-Begles (Frantzia)
Ondres 1 (Landak, Frantzia)
Hendaia 1 (Lapurdi, Euskal Herria)
Uztaritze 1 (Lapurdi, Euskal Herria)
Akize/Dax (Landak, Frantzia)
Hernani

EMAITZAK:

Goizean (5 minutuko 5 partida):

Akize/Dax-Hernani: 0-20
Bordele Begles- Hernani: 0-0
Uztaritze 1-Hernani: 5-0
Ondres 1-Hernani: 10-0
Hendaia 1-Hernani: 15-0

Arratsaldean (7 minutuko hiru partida):
9.etik 12. postuetarako sailkatzeko

Multzoa:
Taldeak:

St. Martin de Signaux (Landak, Frantzia)
Akize/Dax (Landak, Frantzia)
Valmont 1 (Tolosa, Okzitania)
Hernani

Hernani- Valmont 1: 10-0
Hernani- Akize/Dax: 25-0
St. Martin de Signaux-Hernani: 0-15

Guztira hamabi klub lehiatu dira, seiko bi multzotan banatuta.
Hernani 9. sailkatu da.
Sailkapena aurreneko bi postuetan:

1. Hendaia 1
2. Castanet
….

9.Hernani10/06/2014

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

08/06/2014

Igandea

Infantil (sub11)

Angeluko Torneoa

Angelu 10:00 Bordele-Begles (Frantzia)

Ondres 1 (Landak, Frantzia)

Hendaia 1 (Lapurdi, Euskal Herria)

Uztaritze 1 (Lapurdi, Euskal Herria)

Akize/Dax (Landak, Frantzia)

Hernani

9. postua
07/06/2014

larunbata

Kadeteak (sub 18)

Jesus Erroren omenaldia

Gipuzkoa – Hendaia

Michelin (Lasarte) 16:00 Hernaniko taldetik honako hauek izan dira deituak:

AITOR LUKAS

AITOR NAVARRO

ANARTZ ELOSEGI

ARITZ MUÑOA

ASIER LOPEZ

JON ANDER PUERTAS

KEPA MIJANGOS

MIKEL PAINO

Gipuzkoa irabazi zuen
07/06/2014

larunbata

beteranoak 

Jesus Erroren omenaldia

Michelin (Lasarte) 17:30 Hernani Aittittepower – Beltzak

«Tokata»

3-2

TORNEO DE ANGELU

11 urte azpiko torneoa

B Multzoa

Taldeak:

Bordele-Begles (Frantzia)

Ondres 1 (Landak, Frantzia)

Hendaia 1 (Lapurdi, Euskal Herria)

Uztaritze 1 (Lapurdi, Euskal Herria)

Akize/Dax (Landak, Frantzia)

Hernani

EMAITZAK:

Goizean (5 minutuko 5 partida):

Akize/Dax-Hernani: 0-20

Bordele Begles- Hernani: 0-0

Uztaritze 1-Hernani: 5-0

Ondres 1-Hernani: 10-0

Hendaia 1-Hernani: 15-0

Arratsaldean (7 minutuko hiru partida):

9.etik 12. postuetarako sailkatzeko

Multzoa:

Taldeak:

St. Martin de Signaux (Landak, Frantzia)

Akize/Dax (Landak, Frantzia)

Valmont 1 (Tolosa, Okzitania)

Hernani

Hernani- Valmont 1: 10-0

Hernani- Akize/Dax: 25-0

St. Martin de Signaux-Hernani: 0-15

Guztira hamabi klub lehiatu dira, seiko bi multzotan banatuta.

Hernani 9. sailkatu da.

Sailkapena aurreneko bi postuetan:

1. Hendaia 1

2. Castanet

…..

9.Hernani

Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Errugbian berdinak gara Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa Hernani Club Rugby Elkarteak VII. Inklusibo Txapelketa antolatu du datorren ekainaren 8rako. Azken edizioetako aurreko egiturari...

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...