Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2014, Jun 1

28/05/2014 Igandea

Asteburuko Partidua

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

31/05/2014
Larunbata
Errugbi Eskola benjaminak (S8)
KONTXAKO JOKOAK
La Contxa (Donostia) 10:30
31/05/2014
sábado
Errugbi Eskola benjaminak (S10)
KONTXAKO TORNEOA (DONOSTIA)
La Contxa (Donostia) 10:30 A Multzoa
Hernani A- Ordizia A:
Hernani A-Bera Bera:
Hernani A-ATLETICO SS:
La Unica-Hernani A:

B Multzoa
Hernani B- Ordizia B:
Hernani B-Gaztedi:
Hernani B-Rioja:
Hernani B-Beltzak:
Burgos-Hernani B:

0-5
5-20
0-5
10-10

 

10-0
0-20
0-15
15-5
15-5

31/05/2014
sábado
Errugbi Eskola alebinak (sub11)
KONTXAKO TORNEOA (DONOSTIA)
La Contxa (Donostia) 10:30 Capbreton-Henani:
Hernani-Zarautz:
Henani-Ordizia A:
Henani-Capbreton:
Zarautz-Henani:
Ordizia A-Henani:
15-0
10-0
5-0
0-10
0-20
0-10
31/05/2014
larunbata
Errugbi Eskola infantilak(sub13)
KONTXAKO TORNEOA
La Contxa (Donostia) 10:30 Hernani-Zarautz A:
Bera Bera A-Henani:
Capbreton-Henani:
Zarautz A-Henani:
Hernani-Bera Bera A:
Hernani-Capbreton: 
0-20
5-10
20-10
0-5
5-15
5-15
01/06/2014
Igandea
Kadete Eskolarra (sub15)
HAURUGBY TORNEOA
ALTAMIRA (ORDIZIA) 09:30 Hernani – Ball

Ordizi – Hernani

Hernani – Gaztedi

Final

Boucau – Hernani

14 – 0

14 – 14

14-0 

 

19 – 0

31/05/2014
Larunbata
Kadete (sub18)
GIPUZKOAKO ZAZPIKO TORNEOA
MICHELIN (LASARTE) 16:00 – – –
01/06/2014
Igandea
Emakumezkoak
Ohorezko Mailara igotzeko FINALA
COMPLEJO DEPORTIVO DE SAN AMARO (BURGOS) 12:30 CRC CISNEROS – Hernani CRE 29-5
31/05/2014
Larunbata
Senior BL
GIPUZKOAKO ZAZPIKO TORNEOA
MICHELIN (LASARTE) 16:00 – – –


28/05/2014 Domingo

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

31/05/2014
Larunbata
Errugbi Eskola benjaminak (S8)
KONTXAKO JOKOAK
La Contxa (Donostia) 10:30
31/05/2014
sábado
Errugbi Eskola benjaminak (S10)
KONTXAKO TORNEOA (DONOSTIA)
La Contxa (Donostia) 10:30 A Multzoa
Hernani A- Ordizia A:
Hernani A-Bera Bera:
Hernani A-ATLETICO SS:
La Unica-Hernani A:

B Multzoa
Hernani B- Ordizia B:
Hernani B-Gaztedi:
Hernani B-Rioja:
Hernani B-Beltzak:
Burgos-Hernani B:

0-5
5-20
0-5
10-10

 

10-0
0-20
0-15
15-5
15-5

31/05/2014
sábado
Errugbi Eskola alebinak (sub11)
KONTXAKO TORNEOA (DONOSTIA)
La Contxa (Donostia) 10:30 Capbreton-Henani:
Hernani-Zarautz:
Henani-Ordizia A:
Henani-Capbreton:
Zarautz-Henani:
Ordizia A-Henani:
15-0
10-0
5-0
0-10
0-20
0-10
31/05/2014
larunbata
Errugbi Eskola infantilak(sub13)
KONTXAKO TORNEOA
La Contxa (Donostia) 10:30 Hernani-Zarautz A:
Bera Bera A-Henani:
Capbreton-Henani:
Zarautz A-Henani:
Hernani-Bera Bera A:
Hernani-Capbreton: 
0-20
5-10
20-10
0-5
5-15
5-15
01/06/2014
Igandea
Kadete Eskolarra (sub15)
HAURUGBY TORNEOA
ALTAMIRA (ORDIZIA) 09:30 Hernani – Ball

Ordizi – Hernani

Hernani – Gaztedi

Final

Boucau – Hernani

14 – 0

14 – 14

14-0 

 

19 – 0

31/05/2014
Larunbata
Kadete (sub18)
GIPUZKOAKO ZAZPIKO TORNEOA
MICHELIN (LASARTE) 16:00 – – –
01/06/2014
Igandea
Emakumezkoak
Ohorezko Mailara igotzeko FINALA
COMPLEJO DEPORTIVO DE SAN AMARO (BURGOS) 12:30 CRC CISNEROS – Hernani CRE 29-5
31/05/2014
Larunbata
Senior BL
GIPUZKOAKO ZAZPIKO TORNEOA
MICHELIN (LASARTE) 16:00 – – –


Hernani Club Rugby Elkarteak euskararekiko duen konpromezuaren baitan eta publikatutako Landareko Hizkuntza Protokoloaren arabera, webguneko albisteak euskaraz publikatuko dira. Beste hizkuntzaren batean nahi izanez gero, itzultzaile neuronala erabil dezakezue.

0 comentarios

Azken albisteak

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa

Errugbian berdinak gara Hernaniko VII. Errugbi Inklusibo Txapelketa Hernani Club Rugby Elkarteak VII. Inklusibo Txapelketa antolatu du datorren ekainaren 8rako. Azken edizioetako aurreko egiturari...

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

XX. Hernaniko Garagardo Azoka

Karmele Larraza eta Aitor Moriano azokako arduradunek XX. Garagardoaren azoka, Atsegindegi plazan, ekainaren 6, 7, 8 eta 9an. Programazioak hainbat jarduera ditu. Heineken garagardotegiak...