Asteburuko partiduak

2017/06/25 Igandea

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2017/06/10
Larunbata
Alebinak (sub12)
Lagunartekoa
Ondarraitz 09:30 Stade Hendayais – Hernani CRE
2017/06/10
Larunbata
Infantil (sub14)
Lagunartekoa
Angelu 09:15 Anglet ORC – Hernani CRE
2017/06/10
Larunbata
Barneratzailea
Landareko Lehenengo Barneratzaile Torneoa
Landare 10:00 Hernani CRE – Gaztedi-Uni. Bilbo

Partidos del fin de semana

25/06/2017 Domingo

Partidos del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

10/06/2017
Sábado
Alebinak (sub12)
Lagunartekoa
Ondarraitz 09:30 Stade Hendayais – Hernani CRE
10/06/2017
Sábado
Infantil (sub14)
Lagunartekoa
Angelu 09:15 Anglet ORC – Hernani CRE
10/06/2017
Sábado
Barneratzailea
Landareko Lehenengo Barneratzaile Torneoa
Landare 10:00 Hernani CRE – Gaztedi-Uni. Bilbo

Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana


2017/05/12 Ostirala

Asteburuko emaitzak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2017/05/14
Igandea
Benjaminak (sub10)
Torneoa Angelun
Angelu 09:00 Angelu – Hernani CRE
2017/05/14
Igandea
Alebinak (sub12)
M12 triangularra-entrenamendu
Hendaia 13:15 Hendaia – Hernani CRE-Bera Bera
2017/05/13
Larunbata
Infantil (sub14)
Torneo M14
Oliva(Valencia) 09:30 CRC Pozuelo – Hernani

HCRE-Hortaleza

HCRE-CAR Sevilla

7-5

17-5

31-0

2017/05/13
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Muga-gaindiko Torneoa
Hazparne 16:00 Hazparne – Hernani CRE 29-7
2017/05/13
Larunbata
Emakumezkoak
Emakumezkoen Euskal Liga R7
Landare 16:00 HCRE-Gernika

Gaztedi-HCRE

HCRE-La Rioja

HCRE-Eibar

3-4 postuak

HCRE-Gernika

19-5

0-19

10-0

5-7

 

22-0

Hendaia-Hernani-Bera Bera: argazkiak (http://stadehendayaisrugby.fr)
R7 Torneoa (Bideoak: Haritz Mateo)


12/05/2017 Viernes

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

14/05/2017
Domingo
Benjaminak (sub10)
torneoa Angelun
Angelu 09:00 Angelu – Hernani CRE
14/05/2017
Domingo
Alebinak (sub12)
M12 triangularra-entrenamendu
Hendaia 13:15 Hendaia – Hernani CRE-Bera Bera
13/05/2017
Sábado
Infantil (sub14)
Torneo M14
Oliva(Valencia) 09:30 CRC Pozuelo – Hernani

HCRE-Hortaleza

HCRE-CAR Sevilla

7-5

17-5

31-0

13/05/2017
Sábado
Infantil Federatua (sub16)
 Torneo interfronterizo
Hazparne 16:00 Hazparne – Hernani CRE 29-7
13/05/2017
Sábado
Emakumezkoak
Emakumezkoen Euskal Liga R7
Landare 16:00 HCRE-Gernika

Gaztedi-HCRE

HCRE-La Rioja

HCRE-Eibar

3-4 postuak

HCRE-Gernika

19-5

0-19

10-0

5-7

 

22-0

Hendaia-Hernani-Bera Bera: argazkiak (http://stadehendayaisrugby.fr)
R7 Torneoa (Bideoak: Haritz Mateo)