Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

2016/11/27 Igandea

Asteburuko Partiduak

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/11/27
Igandea
Benjaminak (sub10)
IRUÑA 10:30 Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña

Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única

2016/11/27
Igandea
Alebinak (sub12)
IRUÑA 10:30 Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña

Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única

2016/11/26
Larunbata
Infantil (sub14)
Gipuzkoako ibilbideko 4.go jardunaldia
Iruña 10:00 Iruña/Hernani-Txingudi-Eibar-Atlético SS
2016/11/26
Larunbata
Infantil (sub14)
Iparraldeko Torneoa
ONDARRAITZ (HENDAIA). 10:00 HENDAIA – Hernani CRE

Hernani-Arvanges

7-45

21-17

2016/11/26
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketa, 6.en jardunaldia
Landare 10:30 Hernani CRE – LA UNICA RT 41-0
2016/11/26
Larunbata
Senior C
Euskal Txapelketa, 2.go maila, 6.en jardunaldia
Landare 16:00 Hernani CRE – UNI BILBAO B 5-24
2016/11/26
Larunbata
Senior B
Euskal Txapelketa, 1.go maila, 6.en jardunaldia
Urbieta (Gernika) 16:00 Gernika RT B – Hernani CRE 10-10
2016/11/27
Igandea
Senior A
Ohorezko Mailako 9. jardunaldia
La Teixonera (Barcelona) 12:30 FC Barcelona Rugby – Hernani CRE 30-18

2016/11/27 Domingo

Resultados del fin de semana

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

2016/11/27
Igandea
Benjaminak (sub10)
IRUÑA 10:30 Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña

Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única

2016/11/27
Igandea
Alebinak (sub12)
IRUÑA 10:30 Arrasate-Hernani A-Ordizia A-Iruña

Ordizia B-La Rioja-Hernani B-La Única

2016/11/26
Larunbata
Infantil (sub14)
Gipuzkoako ibilbideko 4.go jardunaldia
Iruña 10:00 Iruña/Hernani-Txingudi-Eibar-Atlético SS
2016/11/26
Larunbata
Infantil (sub14)
Iparraldeko Torneoa
ONDARRAITZ (HENDAIA). 10:00 HENDAIA – Hernani CRE

Hernani-Arvanges

7-45

21-17

2016/11/26
Larunbata
Infantil Federatua (sub16)
Euskal Txapelketa, 6.en jardunaldia
Landare 10:30 Hernani CRE – LA UNICA RT 41-0
2016/11/26
Larunbata
Senior C
Euskal Txapelketa, 2.go maila, 6.en jardunaldia
Landare 16:00 Hernani CRE – UNI BILBAO B 5-24
2016/11/26
Larunbata
Senior B
Euskal Txapelketa, 1.go maila, 6.en jardunaldia
Urbieta (Gernika) 16:00 Gernika RT B – Hernani CRE 10-10
2016/11/27
Igandea
Senior A
Ohorezko Mailako 9. jardunaldia
La Teixonera (Barcelona) 12:30 FC Barcelona Rugby – Hernani CRE 30-18