Asteburuko emaitzakResultados del fin de semana

Asteburuko emaitzak

2012/11/25 Igandea

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

Eskola Kirola –  partidurik ez – 
25-11-12

Igandea

Errugbi Eskola

benjaminak(sub 10)

Aiete(Donostia) 10:30 Gipuzkoakoko topaketak
25-11-12

Igandea

Errugbi Eskola

alebinak (sub 12)

Aiete(Donostia) 10:30 Bera Bera B – Hernani

Arrasate-Hernani

Hernani-Bera Bera A

0-35

20-20

20-0

25-11-12

Igandea

Errugbi Eskola infantilak (sub 14)Gipuzkoako Txapelketako   3. jardunaldia. Landare 10:30 HCRE – EJEA CR 45-15
Infantila (sub 16) partidurik ez
24-11-12

larunbata

Kadetea (sub 18) Euskadiko Txapelketako 7. jardunaldia  Landare 11:00 HCRE – BATHCO INDEPENDIENTE RC 57-12
24-11-12

larunbata

Jubenila (sub 20)(Euskadiko Txapelketako 6. jardunaldia) Landare 12:30 HCRE – BATHCO INDEPENDIENTE RC 89-0
24-11-12

Larunbata

Neskak (Euskal Txapelketako 9. jardunaldia) Landare 14:30 HCRE – DURANGO RT 57-10
 24-11-12

larunbata

Senior B (Euskadiko Txapelketako 7.jardunaldia) Landare 16:00 HCRE – CONSTRUCCIONES RIVAGO CRS  16-10
 24-11-12

larunbata

Senior A Ohorezko Mailako 7. jardunaldia  POLIDEPORTIVO VALLE DE LAS CAÑAS. POZUELO (MADRID) 13:00 CRC ATHLETIC DE MADRID – HCRE   30-24

Resultados del fin de semana

2012/11/25 Igandea

Data

Maila/ Categoria

Non

Ordua

Taldeak / Equipos

Emaitza

Eskola Kirola –  partidurik ez – 
25-11-12

Igandea

Errugbi Eskola

benjaminak(sub 10)

Aiete(Donostia) 10:30 Gipuzkoakoko topaketak
25-11-12

Igandea

Errugbi Eskola

alebinak (sub 12)

Aiete(Donostia) 10:30 Bera Bera B – Hernani

Arrasate-Hernani

Hernani-Bera Bera A

 0-35

 20-20

 20-0

25-11-12

Igandea

Errugbi Eskola infantilak (sub 14)Gipuzkoako Txapelketako   3. jardunaldia. Landare 10:30 HCRE – EJEA CR 45-15
Infantila (sub 16) partidurik ez
24-11-12

larunbata

Kadetea (sub 18) Euskadiko Txapelketako 7. jardunaldia  Landare 11:00 HCRE – BATHCO INDEPENDIENTE RC 57-12
24-11-12

larunbata

Jubenila (sub 20)(Euskadiko Txapelketako 6. jardunaldia) Landare 12:30 HCRE – BATHCO INDEPENDIENTE RC 89-0
24-11-12

Larunbata

Neskak (Euskal Txapelketako 9. jardunaldia) Landare 14:30 HCRE – DURANGO RT 57-10
 24-11-12

larunbata

Senior B (Euskadiko Txapelketako 7.jardunaldia) Landare 16:00 HCRE – CONSTRUCCIONES RIVAGO CRS  16-10
 24-11-12

larunbata

Senior A Ohorezko Mailako 7. jardunaldia  POLIDEPORTIVO VALLE DE LAS CAÑAS. POZUELO (MADRID) 13:00 CRC ATHLETIC DE MADRID – HCRE   30-24